ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 13 بهمن 1393 02:08
تبلیغات

فیلم: هنرمند ارزشی - غیرارزشی داریم؟ نداریم!

گروه فرهنگی - رجانیوز: داریوش سجادی، روزنامه‌نگار ساکن ایالات متحده در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: ایشان (محسن نامجو) یکی از کسانی است که بدلیل «نخبه بودن» و «مغز بودن» و «قدرش را ندانستن توسط جمهوری اسلامی» چند سالی است مملکت را ترک کرده و ملتی را داغدار نبود نخبگی خود کرده!

آقا به حضرت عباس ما هم عقل مان به هنر پست مدرن می رسد. «خواهشا» فورا رگ غیرت تان بلند نشود و در مقام دفاع از نامجو و هنر پست مدرن اش انجام وظیفه نفرمائید. این ترهات را پست مدرن نمی نامند. به اینها می گویند دیوانگی ـ مزخرف بافی ـ هذیان!

زبان بسته آنقدر هم ابتکار و نو آوری ندارد که متوسل به ادا و اطوارهای 40 سال پیش «اشتوک هاوسن» در جشن هنر شیراز شده! پیشتر جائی نوشته بودم که سانتریفوژهای اصلی را نه در نطنز بلکه در بطن انقلاب اسلامی بجوئید که نسلی را غنی سازی کرد و تفاله هایش را بیرون ریخت.

ماجرای کف زدن حضار در این مراسم را هم خیلی جدی نگیرید! توی رودربایستی یکدیگر گیر کردن و پیش خود می گن «لابد این اوج هنره و ما حالیمون نیست!» لذا کف می زنند تا بگن ما هم فهمیدیم!

مانند چند سال پیش است که یکی از آثار کوبیسم پیکاسو را در موزه لوور بنمایش گذاشتند و جماعت یک ماه به دیدنش رفتند و زیرش عکس انداختند و درباره اش فضل فروشی و اظهار نظر کارشناسانه فرمودند و بعد از یک ماه مدیریت موزه فهمید تابلو را سر و ته گذاشته بودند.

Get the Flash Player to see this player.

محسن نامجو خواننده وابسته به جریان فتنه که در دوران اصلاحات در حوزه های هنری، موسیقی اجرای می کرد و پس از توهین به اعتقدادت مسلمانان و به قرآن به امریکا پناه گریخت.

هم اکنون محسن نامجو که با کمک سرویس های اطلاعاتی و سازمان فرهنگی ناتو به طور گوناگونی مامور به تخریب علیه اعتقادات مسلمان شده است.

بعد از حمایت دولت آلمان از شاهین نجفی ( بخوانید همان حرام لقمه) و اهانت های  این خواننده و اراجیف که قبلا می خواند اینک محسن نامجو در اهنگ جدیدش به امام زمان(عج) توهین کرده است و باز هم کشور های غربی دست به حمایت چنین افرادی گستاخی زدند.

محسن نامجو در یک کنسرت این آهنگ را اجرا کرده است که با تمسخر به نفس حضور امام زمان و ظهور، نه تنها عبارات توهین آمیز به کار می برد بلکه با لحن بسیار مضحک این کنسرت را اجرا می کند که این نشان گر این است که حرکات شاهین نجفی را تائید می کند و قصد توجه رسانه های غربی را به خود دارد وعمدا این حرکات را انجام داده است.

وی در جریان فتنه 88 با گلیشفته فراهانی (بازیگر عریان، هرزه، بی آبرو) با رسانه های ضد انقلاب مشغول به فعالیت و تخریب سیاست های نظام و اعتقادات مردم بودند.

محسن نامجو خواننده معاصر پیش از این در قطعاتی، آیات قران کریم را به شکلی توهین آمیز خوانده بود.

کد خبر:183314 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال